Kontakt

Potřebujete poradit?

244 468 408

773 310 000

Potřebujete poradit? Připravíme Vám řešení na klíč.
Stačí, když zavoláte na telefon 244 468 408 nebo mobil 773 310 000

Servis

tel.: 773 309 999
e-mail: servis@ascz.cz

Obchod

tel.: 244 468 408
e-mail: obchod@ascz.cz

Facebook

facebook.com/ascz.cz

Adresa společnosti

ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o.

Sinkulova 1209/40
140 00 Praha 4 – Nusle

Provozní doba

Pondělí – pátek
8.00 – 17.00 hodin

Fakturační údaje

ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o.
Sinkulova 1209/40
140 00 Praha 4 – Nusle

IČ: 24269760
DIČ: CZ24269760

Městský soud v Praze
spisová značka: C 199433

 

 

Marek Uhl

Marek Uhl  jednatel

Praxe v oboru 26 let

marek.uhl@ascz.cz

608 343 130

Obchod

Jiří Mádl  obchodní vedoucí

Praxe v oboru 22 let

jiri.madl@ascz.cz

608 366 902

Marek Ziegler  Produktový specialista

Praxe v oboru 9 let

marek.ziegler@ascz.cz

608 272 759

Martin Elgr  Produktový specialista

Praxe v oboru 2 roky

martin.elgr@ascz.cz

773 415 761

Vojtěch Bejblík  Marketing

Praxe v oboru 5 let

vojtech.bejblik@ascz.cz

244 468 408

Jiřina Skálová  asistentka

Praxe v oboru 2 roky

jirina.skalova@ascz.cz

244 468 408

Provoz

Nikola Lešánková

Nikola Lešánková, DiS.  vedoucí provozu

Praxe v oboru 5 let

nikola.lesankova@ascz.cz

244 468 408

Bc. Šárka Gliniarczyková  fakturantka servisu

Praxe v oboru 3 roky

sarka.gliniarczykova@ascz.cz

244 468 408

Technici

Milan Houdek  Vedoucí servisu

Praxe v oboru 21 let

milan.houdek@ascz.cz

608 362 010

Petr Holovský

Petr Holovský  technik

Praxe v oboru 20 let

servis@ascz.cz

244 468 408

Jiří Korbel  technik

Praxe v oboru 18 let

servis@ascz.cz

244 468 408

Martin Kotěra

Martin Kotěra  technik

Praxe v oboru 16 let

servis@ascz.cz

244 468 408

Michal Kaňka

Michal Kaňka  technik

Praxe v oboru 11 let

servis@ascz.cz

244 468 408

Martin Horký

Martin Horký  technik

Praxe v oboru 10 let

servis@ascz.cz

244 468 408

Martin Klauz  technik

Praxe v oboru 16 let

servis@ascz.cz

244 468 408

Roman Vokůrka  technik

Praxe v oboru 9 let

servis@ascz.cz

244 468 408

David Šimánek  technik

Praxe v oboru 10 let

servis@ascz.cz

244 468 408

Jaroslav Špaček  technik

Praxe v oboru 3 roky

servis@ascz.cz

244 468 408

Ondřej Maxa  technik

Praxe v oboru 2 roky

servis@ascz.cz

244 468 408

Edvard Moravec  technik

Praxe v oboru 2 roky

servis@ascz.cz

244 468 408