Používané technologie

Potřebujete poradit?

244 468 408

244 468 408

Kamerové  systémy dnes dělíme převážně podle rozlišení a zpracování obrazu na ANALOGOVÉ a DIGITÁLNÍ. Zatímco maximální rozlišení obrazu u analogových kamer je limitováno, u digitálních kamer toto omezení odpadá.

ASCZ-kamery-technologie

Analogové systémy s nízkým rozlišením obrazu

Přes prudký rozvoj v oblasti digitalizace obrazu a počítačových sítí si analogové kamery (tj. kamery s analogovým videovýstupem) stále drží svou pevnou pozici na CCTV trhu. Je to dáno především příznivou cenou, jednoduchou instalací a standardním rozšířením pro přehledové sledování obrazu bez možností úpravy a detailní zobrazení záznamu.

Digitální IP systémy s vysokým rozlišením, které komunikují po počítačových rozvodech

Díky neustále se zvyšující propustnosti počítačových sítí, zvyšování účinnosti kompresních technik a vývoji dokonalejších obrazových snímačů může rozlišení u IP kamer dosahovat až několika megapixelů, což umožňuje detailní rozlišení obrazu a následné zpracování záznamu.

Digitální Turbo HD systémy s vysokým rozlišením pro jednonuchou přestavbu z analogových systémů

Technologie kamer s kvalitou obrazu v HD rozlišení (nově až 5 megapixelů). Nejčastěji je využívána v případě rekonstrukce analogových systémů, jelikož je možné využít stávající kabelové rozvody a snížit tak investici.

 
Přidat recenzi
Všechny recenze