O Nás

Potřebujete poradit?

244 468 408

244 468 408

BEZPEČÍ A KOMFORT

Pomáháme lidem získat bezpečí a komfort. Ochraňujeme jim to, na čem jim záleží. Vytváříme bezpečný domov, chráníme hodnoty, které vybudovali, chytrá technická řešení usnadňují jejich každodenní život. Následnou péčí zajišťujeme trvalou funkčnost, prodlužujeme životnost a předcházíme škodám.

Historie společnosti

Naše společnost ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ (dále jen ASCZ) navazuje prostřednictvím profesionálního týmu zaměstnanců s bohatými zkušenostmi (dřívějších zaměstnanců SV-AGENCY) na principy a historii SV-AGENCY a to v prostorách, ve kterých tato společnost sídlila (Sinkulova 40, Praha 4).

historie společnosti

Naše priority:

  • Individuální přístup k zákazníkům, profesionální úroveň prodeje, kvalitně a rychle odvedená montáž odpovídající požadavkům zákazníka a zejména špičkový servis a další přidružené služby na vysoké úrovni. Tím je naše firma na trhu známá již mnoho let.
  • Chceme zákazníkům nabízet vždy mezi prvními ty největší novinky na trhu zabezpečovacích technologií, a to za přijatelnou cenu.
  • Naši zaměstnanci se stále vzdělávají v oboru, aby zákazníkům nejen kvalitně namontovali bezpečnostní systém, ale také aby uměli poradit jak jej účelně využívat
  • S našimi konkurenty se nesnažíme soupeřit cenou, ale především kvalitou služeb. S námi pořídíte moderní bezpečnostní systém na míru Vašemu objektu od A do Z.

Nechceme usnout na vavřínech, proto zvyšování kvality a profesionality zůstává naším hlavním cílem. Budeme Vám vděčni za jakékoliv Vaše hodnocení a připomínky.

  Naše sídlo  

  Dokumenty  

 
Přidat recenzi
Všechny recenze