O Nás

Potřebujete poradit?

244 468 408

773 310 000

Naše společnost ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ (dále jen ASCZ) navazuje prostřednictvím profesionálního týmu zaměstnanců s bohatými zkušenostmi (dřívějších zaměstnanců SV-AGENCY) na principy a historii SV-AGENCY a to v prostorách, ve kterých tato společnost sídlila (Sinkulova 40, Praha 4).

ASCZ je Montážní partner Jablotronu v Praze a Středočeském kraji a Servisní partner bezpečnostního centra Jablotron. Zabýváme se prodejem, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů. Provádíme návrhy a realizaci drátových i bezdrátových systémů EZS, kamerových systémů, pronajímáme zabezpečovací techniku pro účely hlídání staveb, prodáváme a montujeme docházkové systémy, elektrickou požární signalizaci EPS, domácí telefony a zajišťujeme připojení k Tísňové lince Jablotron. Dále provádíme servis, revize a funkční zkoušky EZS.

Historie společnosti

historie společnosti

Naše cíle pro rok 2021 a dlouhodobé priority ASCZ

Prioritou pro nás i nadále zůstávají:

  • Individuální přístup k zákazníkům, profesionální úroveň prodeje, kvalitně a rychle odvedená montáž odpovídající požadavkům zákazníka a zejména špičkový servis a další přidružené služby na vysoké úrovni. Tím je naše firma na trhu známá již mnoho let.
  • Chceme zákazníkům nabízet vždy mezi prvními ty největší novinky na trhu zabezpečovacích technologií, a to za přijatelnou cenu.
  • Naši zaměstnanci se stále vzdělávají v oboru, aby zákazníkům nejen kvalitně namontovali bezpečnostní systém, ale také aby uměli poradit jak jej účelně využívat
  • S našimi konkurenty se nesnažíme soupeřit cenou, ale především kvalitou služeb. S námi pořídíte moderní bezpečnostní systém na míru Vašemu objektu od A do Z.

Nechceme usnout na vavřínech, proto zvyšování kvality a profesionality zůstává naším hlavním cílem. Budeme Vám vděčni za jakékoliv Vaše hodnocení a připomínky.

  Naše sídlo  

  Dokumenty  

 
Přidat recenzi
Všechny recenze