Proč alarm právě od nás?

Potřebujete poradit?

244 468 408

244 468 408

Stále častěji nás oslovují noví zákazníci, kteří kontakt na ASCZ dostali od svých přátel. Těší nás to a zjišťovali jsme, proč nás naši klienti doporučují svým známým. Tady jsou hlavní důvody.

dobra-cena-96

Nabízíme dobrou cenu

Zní to jednoduše – čím víc máme zákazníků, tím levněji nakupujeme u výrobců. Ale nejdřív jsme si museli získat a udržet důvěru na obou stranách. Kvalitou práce, spolehlivostí.

zkusenosti-96

Nic nás nepřekvapí

Ani dvacet let starý bezpečnostní systém pro nás není problém. Každý rok máme přibližně šest tisíc pracovních výjezdů k zákazníkům. Máme tedy opravdu dostatek zkušeností z praxe.

zabezpeceni-a-z-96

Zabezpečení od A do Z

Vaše bezpečí vyřešíme komplexně. Nejen alarm, ale i ostrahu objektu, kamery nebo trezory. Baví nás i atypická řešení. Systémy, které běžně instalujeme, si můžete předem prohlédnout a vyzkoušet u nás.

montaz-zacatek-96

Montáž je jen začátek

Péče o každého klienta pokračuje. Vedeme technickou dokumentaci, podrobné záznamy všech oprav, například termíny výměny akumulátorů. Pravidelnou údržbou šetříme vaše peníze.

pripraveni-96

Jsme vždy připraveni

Telefony bereme hned, a pokud k řešení vašeho problému nestačí rada po telefonu, rádi vám vše vysvětlíme osobně. Technický návrh zabezpečení pro vás navíc zpracujeme zcela zdarma!

rodina-jablotron-96

Patříme k rodině Jablotron

Partner, který v České republice představuje to nejlepší v zabezpečovacích systémech, pravidelně ověřuje kvalitu našich služeb. My na výrobky Jablotron poskytujeme záruku až 7 let.

 
Přidat recenzi
Všechny recenze