Docházkové systémy

Potřebujete poradit?

244 468 408

244 468 408

Moderní docházkový systém Vám umožní sledovat docházku zaměstnanců

Chcete si být stoprocentně jisti, že Vaši zaměstnanci chodí do práce včas a pravidelně? Pak si rozhodně do své firmy pořiďte docházkový systém, který tuto nelehkou úlohu zvládne za Vás. Díky tomuto elektronickému systému můžete spolehlivě monitorovat docházku svých zaměstnanců bez možnosti jakýchkoliv pochyb. Tento systém je totiž maximálně spolehlivý a poskytne Vám vždy přesné a pravdivé informace.

Elektronický docházkový systém je velmi promyšleným zařízením

Základní součástí docházkového systému je speciální terminál, který dokáže identifikovat zaměstnance podle čipové karty nebo jiného identifikačního zařízení. Zaměstnanec pak jednoduše přiloží tento předmět k terminálu a ten zaznamená všechny údaje o jeho příchodech a odchodech. Díky tomu máte naprosto podrobný přehled o docházkách, nepřítomnosti a zpožděných příchodech zaměstnance. Docházkový systém může být také připojen na branku, závoru či otvírač dveří pro zajištění pořádku na pracovišti.

Docházkový systém za Vás ohlídá centrální počítač

Celý princip pro elektronický docházkový systém spočívá na principu počítačové sítě, která monitoruje celý systém terminálů a ukládá údaje či data do centrálního počítače. Jednotlivé aplikace pak vyhodnotí data a protřídí je do přehledného systému docházky. Díky tomuto speciálnímu a velmi dobře promyšlenému systému odpadá možnost falšování dat a doby příchodu či odchodu.

Elektronický docházkový systém Vám zjednoduší život

Elektronický docházkový systém je pokrokovou technologií, která nahrazuje dřívější papírové karty a tzv. „píchačky“. Díky elektronice lze v dnešní době zmodernizovat jakékoliv zařízení, které se ukázalo být po předchozích zkušenostech nedostačující a nespolehlivé. Právě moderní docházkový systém je vynikajícím příkladem, jak nám tyto nové technologie mohou zjednodušit život.

Individuální řešení pro každého

Docházkové systémy vyžadují individuální řešení, proto nás neváhejte kontaktovat. Nabídneme Vám řešení, které Vám bude maximálně vyhovovat po všech stránkách.

  Ukázky docházkových systémů  

 
Přidat recenzi
Všechny recenze