Domácí telefony

Potřebujete poradit?

244 468 408

244 468 408

Využijte domácí telefon ke zvýšení své bezpečnosti

Domácí telefon je moderní způsob zajištění bezpečnosti v domech i bytech. Pomocí tohoto jednoduchého přístroje můžete velmi snadno zjistit, kdo se nachází u dveří a pomocí telefonu s ním také komunikovat. Pokud jsou navíc vaše vchodové dveře vybaveny elektronickým zámkem, lze pomocí domácího telefonu dveře dokonce otevřít na dálku. To vám ušetří nejen čas a práci, ale navíc se nebudete zbytečně vystavovat nebezpečí ze strany nezvaného návštěvníka.

Nedovolte nezvaným návštěvníkům, aby ohrožovali vaši bezpečnost

Pokud totiž otevřete dveře neznámé osobě, vždy existuje reálné riziko, že návštěvník nemá právě dobré úmysly. Takových případů již bylo spousta a domácí telefon nedovolí, abyste byli dalším případem. Teprve po proběhlé komunikaci s návštěvníkem se můžete podle vlastního uvážení rozhodnout, zda jej vpustíte dovnitř, nebo ne.

Obsluhu domácího telefonu zvládne i malé dítě

Princip fungování domácích telefonů je velmi jednoduchý. Sada domácího telefonu vyžaduje také dveřní audio jednotku, jejíž součástí je rovněž mikrofon a reproduktor podobně jako domácí jednotka, kterou máte v bytě. Pomocí tohoto systému lze velmi snadno komunikovat s osobou, která stojí za dveřmi. Nemusíte proto již riskovat své bezpečí a majetek.

Domácí telefon s videokamerou může zvýšit vaše šance

Domácí telefony navíc nabízejí možnost také video komunikace, kdy je součástí této speciální sady také bezpečnostní kamera na dveřní jednotce a barevný displej na domácí jednotce. Tím se zvyšuje vaše bezpečnost, jelikož nejenom, že můžete s návštěvníkem mluvit, ale také jej můžete vidět a tím se přesvědčíte, zda je sám a zda jeho chování není podezřelé.

  Ukázky  

 
Přidat recenzi
Všechny recenze