Elektrická požární signalizace (EPS)

Potřebujete poradit?

244 468 408

244 468 408

Požární systémy mohou zajistit včasný zásah! Přemýšlejte o nich!

Pokud požár propukne, jedná se ve většině případů o katastrofu, jejímž následkem je zničený majetek a většinou i mnohatisícové či milionové škody. Pro menší i větší firmy může být požár likvidační záležitostí. Přitom stačí tak málo – pořídit si moderní požární systémy. Právě ty dokážou hrozící se nebezpečí včas odhalit, což je v případě požárů často rozhodujícím faktorem.

Požární systémy vyžadují individuální řešení

Požární systémy by měly patřit do základního vybavení všech budov. V současné době nachází uplatnění spíše v budovách s komerčním využitím jako jsou kanceláře nebo i ve výrobních provozech či skladech. Právě v těchto budovách je totiž riziko požáru zvýšené, protože se zde pohybuje větší množství lidí a funguje zde více zařízení, které bývají často příčinou požáru. Každá budova je ale jiná a proto vyžaduje individuální řešení.

Požární systémy jsou instalovány na základě projektu

Aby elektrická požární signalizace fungovala správně, je nutné ji instalovat na základě vypracovaného projektu, který mapuje nebezpečná místa a určí, kde mají být hlásiče instalovány. Projekt pro požární systémy je nutné nechat schválit reviznímu technikovi hasičského záchranného sboru. Pokud projekt nemáte, nevadí, my Vám můžeme zprostředkovat jeho přípravu, a to včetně vyřízení požární zprávy. Nutné je myslet také na to, že požární systémy vyžadují pravidelnou revizi a mohou být také podmínkou v případě pojištění budovy.

Individuální řešení od nás

Pokud potřebujete požární systém, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Navrhneme Vám řešení, které Vám bude zcela vyhovovat. Požární systémy od nás Vás rozhodně nezklamou a budou vám skvělým hlídačem.  Myslete na ochranu svého majetku, včasná elektrická požární signalizace Vám může majetek zachránit. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

  Ukázky instalací  

 

 
Přidat recenzi
Všechny recenze