Novinky od Jablotronu již v naší nabídce

Od února 2014 rozšiřujeme nabídku produktů Jablotron:

Alternativní kryty sirén vhodné pro JA-111A a JA-151A

Dopřejte své venkovní siréně nový moderní kabátek. Kryty jsou v nabídce v designu česaný nerez, bílý a šedý plast.

ImageHandler3

ImageHandler2

 

venkovní sirény Jablotron

Detektor oxidu uhelnatého (CO) bez i s displejem

EI208W/EI208DW Detekují oxid uhelnatý a zajišťuje včasné varování při nebezpečné koncentraci tohoto smrtelně nebezpečného plynu ve vzduchu. Nebezpečí signalizuje vestavěnou sirénou a opticky, verze s displejem ukazuje také aktuální koncentraci plynu v ovzduší. Certifikováno pro interiéry budov, karavanů a lodí.

Detektor oxidu uhelnatého
Detektor oxidu uhelnatého

Bezdrátová optická závora

Bezdrátová optická závora JA-150IR je určena k indikaci narušení prostoru protnutím optické spojnice mezi vysílačem a přijímačem. Detektor je osazen optikou se dvěma paprsky, s vysokou odolností proti falešným poplachům a detekci malých živočichů. Závora obsadí v systému dvě pozice. Obě části závory indikují sabotáž na ústřednu.

bezdrátová optická závora

Bezdrátové venkovní detektory pohybu

Bezdrátové venkovní detektory pohybu

 

JA-157P Bezdrátový venkovní PIR detektor se záclonovou charakteristikou čoček je určen k indikaci narušení venkovního prostoru člověkem. Je velmi vhodný k hlídání prostor jako jsou balkóny, francouzské dveře, terasy apod. Detektor je osazen optikou se dvěma paprsky, s vysokou odolností proti falešným poplachům a s detekcí malých živočichů. Detektor má funkci antimasking – ochranu proti zastínění výhledu.

 

 

Bezdrátové venkovní detektory pohybu

 

JA-158P Bezdrátový PIR detektor je určen k detekci narušení venkovního prostoru člověkem. Čočka s dosahem 12m disponuje horizontálním úhlem pokrytí 90°. Eliminuje detekci pohybu menších zvířat. Detektor má funkci antimasking – ochranu proti zastínění výhledu. Montáž do 3m.

 

 

 

 

Bezdrátové venkovní detektory pohybuJA-159P Bezdrátový PIR detektor je určen k detekci narušení venkovního prostoru člověkem. Čočka s dosahem 12m disponuje horizontálním úhlem pokrytí 90°. Eliminuje detekci pohybu menších zvířat. Detektor má funkci antimasking – ochranu proti zastínění výhledu. Montáž do 1m.

 
Přidat recenzi
Všechny recenze