Poradíme vám s návrhem zabezpečení

Potřebujete poradit?

244 468 408

244 468 408

Návrh řešení na míru

Neváhejte nás kontaktovat a sjednat si schůzku s našim odborným poradcem. Navštívíme Vás nebo Vám v příjemném prostředí naší prodejny zpracujeme komplexní technické řešení a cenovou nabídku na míru.

 

ASCZ recepce

Komplexní bezpečí

Doporučíme Vám vhodnou kombinaci bezpečnostních systémů s ohledem na efektivní využití plánovaných investic. Pomůžeme Vám vybrat vhodný design a technologie. Komponenty si u nás můžete prohlédnout a funkčně vyzkoušet.

 

 

ASCZ-sídlo

Bezpečnostní rizika a vlivy prostředí

Posoudíme s Vámi bezpečnostní rizika objektu, stavební konstrukce a vlivy prostředí jako je vzduchotechnika, bazén, domácí zvířata, vlivy počasí apod.

 

 

Návrh zabezpečení

Rozsah zabezpečení

Navrhneme rozsah a stupeň zabezpečení s ohledem na Vaše požadavky, míru osobních rizik, hodnotu střeženého majetku, požadavky pojišťovny, kriminalitu v lokalitě apod.

 

 

 

Ovládání bezpečnostních systémů

Uživatelský komfort

Doporučíme Vám optimální uživatelský komfort ovládání, jak rozdělit okruhy střežení a nastavit oprávnění uživatelům. Předvedeme jak lze systémy ovládat pomocí webových rozhraní a moderních medií.

 

 

 

Návrh projektu zabezpečeníProjekt

Zpracujeme Vám přípravu pro projektovou dokumentaci. U vybranných systémů (např. EPS) a vyšších stupňú zabezpečení je projekt součástí realizace.

 

 

 

Návrh zabezpečení služby

Další služby

Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti. Seznámíme Vás s možnostmi ostrahy objektu zásahovými službami. Jak funguje Servis 24. Vždy pro Vás máme máme něco navíc.

 
Přidat recenzi
Všechny recenze