Zabezpečení prodejny iWant v paláci Koruna

Potřebujete poradit?

244 468 408

244 468 408

Síť kamenných prodejen iWant, která se specializuje na prodej produktů Apple, otevřela novou pobočku na Václavském náměstí. iWant zde poprvé představuje prodejnu typu Apple Premium Partner.

V nové generaci se ještě více přibližují ikonickým Apple Storům, které často přitahují také svou jedinečnou architekturou či právě exkluzivním umístněním v největších světových metropolích. Design každé z nich pečlivě plánuje centrální tým Applu, mají speciálně vyráběné zařízení od podlahy až po nábytek. Nová prodejna iWantu v paláci Koruna sice není tak velkorysá, co se týče plochy, rozprostírá se na 170 metrech čtverečních, ale mnoho prestižnějších adres v Praze není.

Podle zakladatele a majitele pana Patra Syrůčka má iWant v paláci Koruna díky svému umístění potenciál stát se nejvytíženější prodejnou celé kamenné sítě iWant a kalifornská firma Apple vidí novou prodejnu v centru Prahy jako vlajkovou v rámci své partnerské sítě. Naším úkolem bylo zabezpečit prodejní plochy, výlohy a zázemí, včetně všech přístupových cest, zabezpečovacím zařízením s připojením na pult centralizované ochrany. Bylo třeba se v maximální možné míře přizpůsobit striktnějším designovým pravidlům konceptu. Proto jsme mimo jiné využili novou barevnou řadu antracitových prvků Jablotron.

 
Přidat recenzi
Všechny recenze