Přístupové systémy

Potřebujete poradit?

244 468 408

244 468 408

Přístupové systémy mají uplatnění v komerčních provozech i domácnostech!

Ochrana vlastního majetku by měla být prioritou nás všech. V současné domě je možné naše domy nebo i firmy chránit pomocí mnoha různých zařízení.  Přístupové systémy jsou jednoduchým řešením, jak můžete zabránit vstupu nepovolaným osobám do vašeho domu, firmy nebo třeba skladu. Moderní přístupové systémy nachází uplatnění v komerčních i nekomerčních budovách. Co díky nim získáte?

Přístupové systémy zajistí dokonalý přehled

V naší nabídce najdete moderní přístupové systémy, které nabízejí zajímavé funkce. Slouží především pro maximální zabezpečení jednoduchého průchodu, ale zajistit mohou i detailní monitoring osob v oblasti, kterou si zvolíte. Díky nim získáte dokonalý přehled o tom, kdo do budovy vchází.

Přístupové systémy ve spojení s mechanickými prostředky

Dle požadavku na úroveň bezpečí a nároků na množství průchodů je potřebné zvolit i přiměřené mechanické zabezpečení dveří (elektrický otevírač, elektromechanické zámky, elektromotorické zámky, magnetlocky apod.). V této oblasti můžeme doporučit vybrané partnery, nebo spolupracujeme s dodavteli dveří a dveřních systémů investora.

Přístupové systémy v kombinaci s audio-video telefony a s docházkovými systémy

Přístupové systémy instalujeme často v kombinaci se vstupními tably domácích telefonů. V případě požadavku na identifikaci průchodů s rozlišením nabízíme docházkový systém. Ten umožňuje řídit průchod jednotlivými sekcemi (dveřmi) v objektu a to včetně záznamu času. Díky němu můžete dosáhnout jednoduché a přesné evidence docházky svých zaměstnanců.

Individuální řešení pro každého

Přístupové systémy vyžadují individuální řešení, proto nás neváhejte kontaktovat. Nabídneme Vám řešení, které Vám bude maximálně vyhovovat po všech stránkách. Zajistíme Vám samozřejmě i montáž a následný servis. Myslete na své bezpečí a začněte jednat ještě dnes.

  Ukázka  

 
Přidat recenzi
Všechny recenze