Novinky a akce

Potřebujete poradit?

244 468 408

244 468 408

JABLOTRON Natus – Dotykové klávesnice s RFID čtečkou

Nové grafické klávesnice zajistí zcela novou koncepci ovládání alarmu. Díky nadčasové a minimalistické
konstrukci se stanou designovým prvkem každého interiéru. Uživatelský komfort zaručuje 5palcový
LCD displej a rozhraní sjednocené s mobilní aplikací MyJABLOTRON. Klávesnice podporují všechny funkce
jako displejové klávesnice JA-1x4E včetně zobrazení teploměrů v systému. Hodiny a 2 teploměry lze
zobrazit na úvodním spořiči obrazovky. Samozřejmostí je splnění všech požadavků norem na klávesnice
alarmů pro EN Grade 2. V nabídce jsou v bílé, šedé (-GR) a antracitové (-AN) barvě.

Zabezpečení pořadu „Star Dance XII… když hvězdy tančí“

Česká televize nás oslovila, abychom zabezpečili zázemí pořadu „Star Dance XII… když hvězdy tančí“. Soutěž probíhala v deseti přímých přenosech vysílaných v týdenním intervalu v sobotu večer na ČT1. Poslední dvanáctá řada vyvolala mezi diváky druhý největší ohlas v historii soutěže a dokázala celkově oslovit bezmála 4,5 milionu diváků. Vítězi se stali herečka Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, na druhém místě snowboardistka Eva Adamczyková a Jakub Mazůch a třetí místo obsadili kajakář Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková.

Prostory Křižíkových pavilonů jsme zabezpečili bezdrátovým alarmem JABLOTRON 100+, ostrahu objektu se službou celkové ochrany zajistila společnost JABLOTRON.

Spolupráce s významným stavitelem rodinného bydlení společností CENTRAL GROUP

Systémy JABLOTRON využívají stovky spokojených zákazníků společnosti CENTRAL GROUP. Zabezpečení od ASCZ si můžou prohlédnout v ukázkových bytech, nebo ve vzorkovně CENTRAL GROUP u stanice metra Pankrác (viz foto).

Naše služby pro zákazníky SPES

Společnost Jaromír Svoboda – SPES se po 30 letech podnikání rozhodla významně utlumit své podnikatelské aktivity a zcela opustit obor bezpečnostních technologií. V této souvislosti oslovila naší společnost, jakožto společnost, se kterou v minulosti úspěšně spolupracovala na některých projektech, s žádostí o převzetí jejích zákazníků. Zákazníci Jaromír Svoboda – SPES obdrželi během ledna informační e-mail s kontaktními údaji kam se v případě svých požadavků nebo jakýchkoli dotazů můžou obracet. Přínosem pro ně bude podstatné zvýšení servisní kapacity pro odbavení všech jejich požadavků.
Oficiální zprávu naleznete ZDE a servisní podmínky naleznete ZDE.

Prezentace v katalogu ověřených dodavatelů Penta Real Estate

Společnost Penta Real Estate vytvořila katalog s dlouhodobě ověřenými dodavateli, mezi které se řadíme také my. Tento katalog slouží k představení vybraných dodavatelů zařízení, které si klienti mohou objednat mimo systém klientských změn s montáží a dodávkou až po předání bytu.

Náhled do katalogu naleznete ZDE

Seznam rezidenčních projektů naleznete ZDE

Chytré zásuvky představují zcela nové řešení pro automatizaci v rámci systému JABLOTRON 100+

Chytré, bezdrátové, obousměrně komunikující zásuvky představují zcela nové řešení pro automatizaci v rámci systému JABLOTRON 100+. Stav zásuvky je indikován LED signálkou v podo bě podsvíceného tlačítka dle logiky segmentu.
Ovládejte spotřebiče pomocí chytrých zásuvek přes aplikaci MyJABLOTRON, nebo je snadno naučíte reagovat třeba na to, zda jste, či nejste doma. Spotřebiče zapojené do chytré zásuvky vypnete a zapnete, aniž byste se museli zvedat z gauče, nebo i na dálku, když nejste doma, ale třeba na dovolené. Ihned uvidíte, který spotřebič je zrovna zapnutý, nebo si nastavíte vlastní rozvrh, kdy má být co zapnuté a vypnuté. Celý článek naleznete ZDE.

Zabezpečení prodejny iWant v paláci Koruna

Síť kamenných prodejen iWant, která se specializuje na prodej produktů Apple, otevřela novou pobočku na Václavském náměstí. iWant zde poprvé představuje prodejnu typu Apple Premium Partner.

V nové generaci se ještě více přibližují ikonickým Apple Storům, které často přitahují také svou jedinečnou architekturou či právě exkluzivním umístněním v největších světových metropolích. Design každé z nich pečlivě plánuje centrální tým Applu, mají speciálně vyráběné zařízení od podlahy až po nábytek. Nová prodejna iWantu v paláci Koruna sice není tak velkorysá, co se týče plochy, rozprostírá se na 170 metrech čtverečních, ale mnoho prestižnějších adres v Praze není. Více se dočtete ZDE.

PF 2023

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2023 mnoho zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Provozní upozornění: 30.12.2022 máme celopodnikovou dovolenou.

Hotel & Restaurant Chateau Trnová – modernizace zabezpečovacích systémů

Byli jsme osloveni naším dlouholetým zákazníkem, majitelem nádherného zámku v obci Trnová nedaleko Prahy, s žádostí o modernizaci zabezpečení.

Hlavním požadavkem byl přechod na moderní systém umožňující využívat aplikaci společnou i pro další objekty. Modernizace zabezpečení na systém Jablotron proběhla při zachování stávajících vestavěných zabezpečovacích prvků. Tím se minimalizovaly náklady, a především zásahy do interiérů. Celý článek naleznete ZDE

Krokodýlí Zoo Praha

Již nějakou dobu slouží alarm a kamery při hlídání Krokodýlí Zoo v pražských Holešovicích, a tak letos na jaře uzrál čas k rozšíření a modernizací některých komponent. Kamerový systém byl modernizován nejnovějšími kamerami a záznamovým zařízením Hikvision a rožířen do nové místnosti tzv. želvária, tak aby měl přehled o všech zákoutích celé provozovny. Kamery byly zvolené s ohledem na potřebu potlačit odlesky skleněných ploch terárií a protisvětel a s ohledem na slabší světelné podmínky v noci.

Celý článek naleznete ZDE

Naše služby pro zákazníky JISTOTA s.r.o.

Naše služby pro zákazníky JISTOTA s.r.o.
Společnost JISTOTA s.r.o. se po 23 letech podnikání rozhodla významně utlumit své podnikatelské aktivity a zcela opustit obor bezpečnostních technologií. V této souvislosti oslovila naší společnost, jakožto společnost, se kterou v minulosti úspěšně spolupracovala na některých projektech, s žádostí o převzetí jejích zákazníků. Zákazníci JISTOTY s.r.o. obdrželi během dubna informační e-mail s kontaktními údaji kam se v případě svých požadavků nebo jakýchkoli dotazů můžou obracet. Přínosem pro ně bude podstatné zvýšení servisní kapacity pro odbavení všech jejich požadavků.
Oficiální zprávu naleznete ZDE a servisní podmínky naleznete zde.

Kamery pro plošný screening teploty (COVID-19)

Dovolená bez starostí

Ať už letos v létě vyrazíte do ciziny, nebo zůstanete v našich luzích a hájích, nezapomeňte před odjezdem zabezpečit váš dům nebo byt. V období prázdnin a dovolených totiž vrcholí „pracovní“ sezona zlodějů. Pokud používáte alarm od Jablotronu, budou pro vás přípravy o poznání jednodušší. Stačí dodržet několik základních opatření a můžete odjet s čistou hlavou.

Abyste si dovolenou užili v klidu a bez stresu, je důležité mít jistotu, že váš alarm spolehlivě funguje a váš domov je tak v bezpečí. Zjistit až pod stanem, že vám bezdrátový detektor hlásí, že potřebuje vyměnit baterie, může být hodně nepříjemné a hlavně zbytečné. Proto doporučujeme před cestou nechat celý zabezpečovací systém zkontrolovat od certifikovaného montážního partnera. Ten prověří např.:

• stav baterií bezdrátových detektorů a jejich funkčnost,
• funkčnost environmentálních detektorů, jako jsou detektory teploty a kouře, detektory úniku plynu nebo záplavové detektory,
• a navíc nastaví přístupový kód pro kamarádku nebo souseda, kteří vám budou chodit krmit kočku a zalévat květiny.

Další kroky k bezpečí

Alarm jste nechali zkontrolovat a stejně máte obavy, aby se doma nepřihodilo něco nečekaného? Není nic jednoduššího, než začít naplno používat aplikaci MyJABLOTRON. Díky ní máte přehled o tom, co se u vás doma děje, ať už jste kdekoliv. Kromě toho s aplikací můžete na dálku váš domov i ovládat. A spustit tak třeba zavlažování trávníku, když přijde vlna veder.

Další možností, jak posílit zabezpečení vašeho domova, je připojení IP verifikační kamery nebo pohybového detektoru, který pořizuje fotografie. Díky nim budete hned v obraze bez ohledu na to, jestli se opalujete na chalupě nebo zdoláváte horské vrcholy stovky kilometrů daleko.

Může se však stát, že mobil nemáte u sebe, spíte, máte vybitou baterii či se octnete na místě, kde není signál. Z tohoto důvodu je důležité mít alarm připojený na Bezpečnostní centrum, kde operátoři reagují na poplachové zprávy 24h denně, 7 dní v týdnu, okamžitě vysílají zásahové vozidlo k prověření situace na Vašem objektu a v případě potřeby informují Policii ČR. Vy si tak v klidu můžete užít svoji dovolenou a nemusíte v případě poplachů obvolávat sousedy či známé a vystavovat je tak zbytečnému riziku.

Ochrana životního prostředí je nedílnou součástí naší společnosti

Elektrospotřebiče obsahují spoustu materiálů pocházejících z neobnovitelných zdrojů, jejichž těžbou je zatěžováno životní prostředí. Významnou úlevu přináší však správná recyklace těchto výrobků. I naše společnost plní svou povinnost při zajištění sběru a recyklaci elektra na konci doby jeho spotřeby ve spolupráci s kolektivním systémem ASEKOL. Díky environmentálnímu vyúčtování zpracovanému společností ASEKOL máme k dispozici přesné hodnoty, které určují, jakým rozsahem naše společnost přispěla ke zdravému životnímu prostředí. Spotřeba elektrické energie, primární suroviny, ropa, voda, okyselování prostředí a produkce skleníkových plynů, zde všude díky zodpovědné recyklaci vznikají úspory.

Z certifikátu environmentálního vyúčtování, který vyčísluje přínos společnosti k ochraně přírody, vyplývá, že s ohledem na tržní podíl námi na trh uvedených spotřebičů jsme uspořili 39,5 MWh elektřiny, 2 646 litrů ropy, 288 m3 vody a 1,67 tun primárních surovin. Navíc jsme snížili emise skleníkových plynů CO2 ekv. o 10,14 tun, a produkci SO2 ekv. (který zapříčiňuje okyselování prostředí) o 170 kg.

Že každý kus vytříděného elektra se počítá nám ukazuje například již 100 vytříděných mobilních telefonů, které uspoří 2 340 l pitné vody, což stačí k naplnění celé cisterny. A za 500 kg vytříděných elektrospotřebičů se ušetří ropa, která by stačila na výrobu benzínu pro cestu autem z Prahy do Dubaje. Všem, kterým není příroda lhostejná a tříděním elektrozařízení pozitivně přispívají k ochraně životního prostředí, patří obrovský dík.

Environmentální vyúčtování je vypočítáváno pomocí studie životního cyklu výrobku (tzv. LCA – Life Cycle Assessment), která vypovídá o dopadech výroby a recyklace jednotlivých elektrozařízení na životní prostředí. Konečná bilance vyzněla pro zpětný odběr elektrozařízení jednoznačně pozitivně, a to ve všech aspektech. V potaz je bráno všech 6 skupin elektrospotřebičů jejichž zpětný odběr kolektivní systém ASEKOL zajišťuje.

Asistenční služby pro osoby

Bezpečnostní centrum rozšiřuje portfolio svých služeb o nové asistenční služby pro osoby, které poskytnou prostřednictvím aplikace Jablotron S.O.S. zákazníkům komplexní služby i mimo jejich střežené objekty.

Aplikace Jablotron S.O.S.

 • Okamžitá pomoc v případě napadení pachatelem či zdravotních potíží
 • Preventivní stisknutí tlačítka v případě pocitu ohrožení
 • Pravidelné hlášení, že jsou zaměstnanci v pořádku (ostraha, vrátný atp.)
 • Jistota, že vaši blízcí dorazili na místa, ve kterých se často pohybují (dítě ve škole)
 • Dovoz klíčů po celé ČR (ztráta, zapomenutí klíčů, odemčení záchranné službě při zdravotních potížích)

Vyjádření k bezpečnostnímu upozornění. Baterie v sirénách JA-80A, JA-180A.

Vážení zákazníci,

naše společnost používá v sirénách JA-80A a JA-180A výhradně originální baterie z distribuce společnosti Jablotron. Dle vyjádření Jablotronu se riziko požáru těchto baterií netýká.

Baterie budeme nadále měnit v doporučených termínech, v rámci provádění pravidelných prohlídek a revizí. Lithiové baterie budou dle doporučení postupně nahrazovány bateriemi alkalickými.

Pokud si nejste jisti původem Vaší baterie, nebo v případě zájmu o preventivní kontrolu nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi kontrolu provedeme. Tyto opravy budou účtovány dle našich standardních servisních cen.

Upozornění firmy Jablotron naleznete ZDE

Naše firma recyklací starých spotřebičů výrazně přispěla k ochraně životního prostředí

Loni naše firma odevzdala k recyklaci 1 511 kilogramů starých spotřebičů

Naše firma již několik let zodpovědně odevzdává elektrozařízení ke zpětnému odběru. Nyní můžeme přesně vyčíslit, kolik elektrické energie, ropy, uhlí, primárních surovin či vody jsme díky recyklaci ušetřili životnímu prostředí. Víme také, o kolik jsme snížili produkci skleníkových plynů nebo nebezpečného odpadu. Informace vycházejí ze studií neziskové společnosti ASEKOL, která pro nás zajišťuje sběr a recyklaci vytříděných elektrozařízení.

Z Certifikátu Environmentálního vyúčtování společnosti ASEKOL vyplývá, že naše firma odevzdala v loňském roce 1 511 kilogramů starého elektra. Tím jsme uspořili 36 MWh elektřiny, 2 604 litrů ropy, 140 m3 vody a 0 tun primárních surovin. Navíc jsme snížili emise skleníkových plynů o 6 tun CO2 ekv., a produkci nebezpečných odpadů o 29 tun.

Výsledek studie jednoznačně prokázal, že zpětný odběr elektrozařízení, i těch nejmenších, má nezanedbatelný pozitivní dopad na životní prostředí. Zpětný odběr a recyklace např. stovky mobilních telefonů uspoří tolik energie, kolik spotřebuje moderní úsporná lednice za více než 4,3 roku provozu.

Díky recyklaci jednoho notebooku dojde ke snížení spotřeby ropy, na kterou osobní automobil ujede téměř 100 kilometrů, nebo dojde k úspoře 392 litrů pitné vody. Stejné množství je například spotřebováno při 30 cyklech myčky nádobí.

Když si uvědomíme, že například osobní automobil vyprodukuje za rok provozu 2 tuny skleníkových plynů a jedna čtyřčlenná domácnost průměrně ročně spotřebuje 2,2 MWh elektrické energie, jsou to impozantní čísla. Proto si všichni, kteří zodpovědně třídí a přispívají tak k ochraně životního prostředí, zaslouží obrovský dík.

V současné chvíli mají Češi prostřednictvím sběrné sítě společnosti ASEKOL k dispozici více než 17 000 sběrných míst. To je pětkrát více než například v ekologicky vyspělém Rakousku. Sběrný dvůr je již v každé středně velké obci. Zároveň ulice a separační stání jsou doplněny o červené kontejnery na drobné elektro. Každý, kdo má zájem třídit vysloužilé elektro, si může najít nejbližší sběrné místo na www.sberne-dvory.cz nebo na www.cervenekontejnery.cz.


Studie LCA posuzuje systém zpětného odběru vysloužilého elektrozařízení. Hodnotí jejich sběr, dopravu a zpracování až do okamžiku finální recyklace jednotlivých frakcí vyřazených spotřebičů do nového produktu. Pro každou frakci byly vyčísleny dopady na životní prostředí. Výsledky studie jsou prezentovány jako spotřeba energie, surovin, emise do ovzduší, vody a produkce odpadu. Konečná bilance vyzněla pro zpětný odběr elektrozařízení jednoznačně pozitivně, a to ve všech aspektech.

 

O Kapku lepší Vánoce

Společným zapojením s rodinou JABLOTRON do projektu O Kapku lepší Vánoce se snažíme podpořit projekty, které mají smysl a pomáhají tam, kde je skutečně potřeba.

Nadační fond Kapka naděje dlouhodobě klade silný důraz na podporu aplikovaných vědeckých aktivit v oblasti dětské hematologie a onkologie.

Například v rámci aplikovaného výzkumu v laboratořích CLIP (Childhood Leukaemia Investigation Prague) při FN v Motole jsou v rámci diagnostiky pomocí moderních genomických metod každý rok vyšetřeny desítky dětských pacientů s akutní leukémií, akutním selháním kostní dřeně a malých pacientů s různými poruchami imunity. Prioritou laboratoří je vyšetřit zejména děti s leukémií vysokého rizika a pacienty s relapsem nemoci.

Díky tomuto výzkumu za výrazně zpřesňuje určení přesné diagnózy a s tím spojené specifické léčby.

VIDEOVERIFIKACE – zvyšte stupeň svého zabezpečení

Představujeme Vám další unikátní službu Bezpečnostního centra JABLOTRON s informováním Policie ČR v případě mimořádné události.

► Okamžitá vizuální kontrola poplachové události
► Kontrola videozáznamu před poplachovou událostí
► Informování Policie ČR v případě mimořádné události
► Monitoring objektu v průběhu zásahu
► Náhled uživatele z telefonu, tabletu nebo PC

 

Obrátila se na nás Česká televize, abychom jí poskytli odborné stanovisko pro reportáž.

Obrázek o tom, zda se vyplatí kupovat podezřele levné zabezpečovací systémy, si můžete udělat sami. Je jasné, že cena odpovídá kvalitě, spolehlivosti a zákaznické podpoře. Více naleznete ZDE.

Cesta k domovu dovede zájemce k vlastnímu snu

Na českobudějovickém Výstavišti byl slavnostně zahájen provoz pavilonu Národního informačního a poradenského centra.
V útrobách pavilonu stojí dům, kterému lze nakouknout pod podlahu, pod omítku. Prostě odhalí vše od základů až po střechu, a to včetně vybavení interiéru i okolního prostoru domu. A lidé svůj vysněný dům, ještě než jej začnou stavět, nejdříve vidí ve 3D provedení. Také naše společnost byla u slavnostního zahájení a má zde své zákoutí s tablem, kde si návštěvníci mohou osahat plně funkční typovou instalaci alarmu JABLOTRON 100.

Více naleznete zde: http://www.budejckadrbna.cz/…/15664-cesta-k-domovu-dovede-z…

 

VIDEOTÍSEŇ – nová služba Bezpečnostního centra JABLOTRON

Během října jsme společně s firmou JABLOTRON spustili na prvním objektu službu „Videotíseň“. Dovolte nám při této příležitosti shrnout co tato služba, využívající součinnost Policie ČR, obnáší.

• Při pocitu ohrožení pracovník stiskne tísňové tlačítko
• Operátor Tísňové linky vyhodnocuje situaci v objektu
• V případě přepadení operátor okamžitě informuje Policii ČR
• Policie ČR zasahuje s přesným popisem pachatele
• Pokud nedojde k přepadení, operátor telefonicky ověří situaci v objektu a nedochází k výjezdu Policie ČR.

Hlavní výhody:
• Možnost preventivního stisknutí tísňového tlačítka
• Zvyšuje bezpečnost zaměstnanců a zabezpečení majetku
• Umožňuje identifikaci pachatele a dokumentaci škod
• Zvyšuje pravděpodobnost zadržení pachatele

Více si můžete prohlédnou na přiloženém videu.

Česká televize natáčela v předváděcím domě námi instalovaný systém JABLOTRON 100

Jak v praxi vypadá systém JABLOTRON 100 nainstalovaný naší firmou si můžete prohlédnout v archívu ČT, v pořadu Polopatě ZDE.

JABLOTRON 100 – Jak alarm funguje?

Proč alarm právě od nás?

Stále častěji nás oslovují noví zákazníci, kteří kontakt na ASCZ dostali od svých přátel. Těší nás to a zjišťovali jsme, proč nás naši klienti doporučují svým známým. Tady jsou hlavní důvody.

dobra-cena-96

Nabízíme dobrou cenu

Zní to jednoduše – čím víc máme zákazníků, tím levněji nakupujeme u výrobců. Ale nejdřív jsme si museli získat a udržet důvěru na obou stranách. Kvalitou práce, spolehlivostí.

zkusenosti-96

Nic nás nepřekvapí

Ani dvacet let starý bezpečnostní systém pro nás není problém. Každý rok máme přibližně šest tisíc pracovních výjezdů k zákazníkům. Máme tedy opravdu dostatek zkušeností z praxe.

zabezpeceni-a-z-96

Zabezpečení od A do Z

Vaše bezpečí vyřešíme komplexně. Nejen alarm, ale i ostrahu objektu, kamery nebo trezory. Baví nás i atypická řešení. Systémy, které běžně instalujeme, si můžete předem prohlédnout a vyzkoušet u nás.

montaz-zacatek-96

Montáž je jen začátek

Péče o každého klienta pokračuje. Vedeme technickou dokumentaci, podrobné záznamy všech oprav, například termíny výměny akumulátorů. Pravidelnou údržbou šetříme vaše peníze.

pripraveni-96

Jsme vždy připraveni

Telefony bereme hned, a pokud k řešení vašeho problému nestačí rada po telefonu, rádi vám vše vysvětlíme osobně. Technický návrh zabezpečení pro vás navíc zpracujeme zcela zdarma!

rodina-jablotron-96

Patříme k rodině Jablotron

Partner, který v České republice představuje to nejlepší v zabezpečovacích systémech, pravidelně ověřuje kvalitu našich služeb. My na výrobky Jablotron poskytujeme záruku až 7 let.

Představujeme novinku v naší nabídce – Inteligentní trezor

Inteligentní trezor ochrání nejen obsah, ale i Vás!

Nejbezpečnější trezor na trhu je ten, který Vám sám zavolá pomoc v případě nouze.

Inteligentní trezor

 • chrání nejen obsah, ale i své majitele
 • dokáže se sám hlásit (PCO, SMS), zavolá sám pomoc v případu nouze (Policie ČR, Záchranná služba, Bezpečnostní služba…)
 • může být vybaven záplavovým čidlem, protipožárním čidlem
 • nahlásí Vám výpadek proudu
 • je možné jej na dálku zablokovat
 • umí pořídit fotky, videa zloděje/ů
 • může spustit hlasitý odposlech, spustit mříže, bouchnout mlhovou patronu apod.
 • je součástí konceptu inteligentní domácnosti

http://www.inteligentnitrezor.cz/

web_police-orez

adsafe

 

Společný produkt s

Teplotní detektory – atraktivní dolněk alarmu

Monitorování teploty v hlídaném objektu je jeden z nejčastějších požadavků uživatelů. Díky webové samoobsluze My JABLOTRON má uživatel na jednom místě nejen informaci o aktuálním stavu alarmu, ale navíc vidí i aktuální teplotu a její historii v grafu. Naměřená data si může vyexportovat, případně nechat zaslat SMS report, pokud se hodnota dostane mimo nastavené meze. Teplotní detektory jsou k dispozici jak v bezdrátovém, tak i sběrnicovém provedení. Samozřejmostí je elegantní design.ja-151-samoo

Děkujeme našim zákazníkům za důvěru.

PR 630x418 4V loňském roce 2014 jsme…

 • provedli montáž zabezpečovacích a kamerových systémů do 520 objektů
 • připojili na Tísňovou linku Jablotron 470 nových objektů
 • uzavřeli 340 nových servisních smluv

Děkujeme našim zákazníkům za důvěru. Pevně věříme, že rok 2015 bude ještě úspěšnější!

Alarmové systémy CZ, Váš partner v bezpečí.

Nyní můžete mít kryty pro venkovní sirény také s modrým blikačem!

sireny-kostka
Jedna z novinek které Jablotron v září představil, jsou tři nové
verze krytů venkovních sirén JABLOTRON 100 s modrým blikačem.
Indikace na modrou LED musí být přepnuta ve vnitřním nastavení sirén.

Pakliže máte zájem neváhejte nás kontaktovat!

Byl představen nový typ GSM stolního telefonu GDP-08 Raven.

raven_side-low

raven_back-low

 

 

GDP-08 Raven nabízí mimo jiné:

 • Stylový design – Raven ctí tvary klasické pevné linky, v tomto duchu představuje zcela neokoukané elegantní křivky inspirované siluetou krkavce.
 • Jednoduché intuitivní ovládání – 8-palcový dotykový displej slouží k pohodlnému ovládání telefonu, snadno a především rychle lze nalézt vše co bude uživatel ke své práci potřebovat.
 • Android – známý otevřený operační systém umožňuje, díky nepřebernému množství dostupných aplikací, optimalizovat možnosti Ravenu přesně podle potřeb uživatele.
 • Synchronizaci kontaktů a jiných dat – každý chce pracovat vždy s aktuálními daty, Raven umí synchronizovat data a kontakty s mobilním telefonem.
 • Evidenci úkolů a plánování – Raven je vždy připravený poskytnout vám na začátku každého pracovního dne veškeré informace k aktuálním úkolům, plánujte svůj den rychleji a efektivněji.

V prodeji se objeví během příštího týdne, předobjednávky přijímame nyní!

V případě dodávky kamery za Vás vyřídíme registraci u UOOU

kamera
Již nemusíte mít obavy s papírováním okolo pořízení kamerového systému!
Obraťte se na nás a my zařídíme registraci na Úřadě pro ochranu osobních údajů za Vás.
Stačí jen podepsat plnou moc.
Více informací naleznete ZDE

Fotoverifikace poplachové události

JABLOTRON připravil pro kamerové PIR detektory z výrobní řady JA100 doplňkovou funkci verifikaci poplachové události operátorem Tísňové linky Jablotron při řešení poplachu ze střeženého objektu. Operátor zkontroluje pořízené snímky PIR detektorem a předá informace zákazníkovi. Jedná se o rozšíření a zkvalitnění poskytovaných služeb. V současné době není tato služba zpoplatněna a je součástí stávajících balíčků služeb.

Surikaty novou tváří kampaně

SURIKATY JSOU NOVOU TVÁŘÍ NAŠÍ KAMPANĚ

Surikaty jsou roztomilá zvířátka, ale také vyhlášení hlídači. Většina z nás je zná jak stojí na zadních a vyhlížejí případné nebezpečí v době, kdy ostatní členové kolonie hledají potravu.
Hlídky stojí vzpřímené na vyvýšeninách nebo keřích, odkud v případě ohrožení vydávají varovné pištění nebo kvokání. Ostré štěkavé a vrčivé zvuky jsou naléhavější a oznamují větší ohrožení.

Zkrátka mají vyvinutý dokonalý bezpečnostní systém. Stejně dokonalý, jako alarmy, které nabízíme našim zákazníkům.

Podívejte se na naše nové bannery.

bezpečnostní systémy

Nově nabízíme „chytré“ stolní telefony

Využití stolního telefonu třeba jako chytrého mobilu, i to dokáží nové modely od Jablocomu. Přicházejí na český trh v době, kdy poklesly ceny mobilního volání, a nastoupila řada virtuálních mobilních operátorů. Mohou tak posloužit jako velmi zajímavá náhrada pevné linky doma i v kanceláři. Díky možnosti mít SIM karty od stejného operátora v mobilním i stolním telefonu může rodina i firma ušetřit voláním ve vlastní síti nebo dokonce voláním zdarma.

stolni telefon 1

 

 

JabloPhone, Essence a Granny nově v naší nabídce!

Detailní informace o produktech najdete v sekci PRODEJ, nebo oslovte přímo naše prodejce:

tel.: 244 468 408 e-mail: obchod@ascz.cz

Rádi se pochlubíme

V loňském roce 2013 jsme…

 • provedli montáž zabezpečovacích a kamerových systémů do 313 objektů
 • připojili na Tísňovou linku Jablotron 350 nových objektů
 • uzavřeli 359 nových servisních smluv

Jelikož byl rok 2013 pro naši firmu přelomový – začali jsme na trhu působit pod novým názvem Alarmové systémy CZ, zdají se nám tyto výsledky jako úspěch a rádi se s nimi našim zákazníkům i partnerům pochlubíme.

Pevně věříme, že v roce 2014 začneme pomáhat se zabezpečením i Vám!

 

Alarmové systémy CZ, Váš partner v bezpečí.

Novinky od Jablotronu již v naší nabídce

Od února 2014 rozšiřujeme nabídku produktů Jablotron:

Alternativní kryty sirén vhodné pro JA-111A a JA-151A

Dopřejte své venkovní siréně nový moderní kabátek. Kryty jsou v nabídce v designu česaný nerez, bílý a šedý plast.

ImageHandler3

ImageHandler2

 

venkovní sirény Jablotron

Detektor oxidu uhelnatého (CO) bez i s displejem

EI208W/EI208DW Detekují oxid uhelnatý a zajišťuje včasné varování při nebezpečné koncentraci tohoto smrtelně nebezpečného plynu ve vzduchu. Nebezpečí signalizuje vestavěnou sirénou a opticky, verze s displejem ukazuje také aktuální koncentraci plynu v ovzduší. Certifikováno pro interiéry budov, karavanů a lodí.

Detektor oxidu uhelnatého
Detektor oxidu uhelnatého

Bezdrátová optická závora

Bezdrátová optická závora JA-150IR je určena k indikaci narušení prostoru protnutím optické spojnice mezi vysílačem a přijímačem. Detektor je osazen optikou se dvěma paprsky, s vysokou odolností proti falešným poplachům a detekci malých živočichů. Závora obsadí v systému dvě pozice. Obě části závory indikují sabotáž na ústřednu.

bezdrátová optická závora

Bezdrátové venkovní detektory pohybu

Bezdrátové venkovní detektory pohybu

 

JA-157P Bezdrátový venkovní PIR detektor se záclonovou charakteristikou čoček je určen k indikaci narušení venkovního prostoru člověkem. Je velmi vhodný k hlídání prostor jako jsou balkóny, francouzské dveře, terasy apod. Detektor je osazen optikou se dvěma paprsky, s vysokou odolností proti falešným poplachům a s detekcí malých živočichů. Detektor má funkci antimasking – ochranu proti zastínění výhledu.

 

 

Bezdrátové venkovní detektory pohybu

 

JA-158P Bezdrátový PIR detektor je určen k detekci narušení venkovního prostoru člověkem. Čočka s dosahem 12m disponuje horizontálním úhlem pokrytí 90°. Eliminuje detekci pohybu menších zvířat. Detektor má funkci antimasking – ochranu proti zastínění výhledu. Montáž do 3m.

 

 

 

 

Bezdrátové venkovní detektory pohybuJA-159P Bezdrátový PIR detektor je určen k detekci narušení venkovního prostoru člověkem. Čočka s dosahem 12m disponuje horizontálním úhlem pokrytí 90°. Eliminuje detekci pohybu menších zvířat. Detektor má funkci antimasking – ochranu proti zastínění výhledu. Montáž do 1m.

Webová samoobsluha Jablotron

Webová samoobsluha je unikátní služba, která umožňuje on-line přístup k vašim bezpečnostním zařízením!

Svůj alarm tak můžete pohodlně kontrolovat a ovládat odkudkoliv.

Služba je kompatibilní s produkty společnosti Jablotron JA-80, JA-100 a Azor a vyžaduje komunikaci skrze Bezpečnostní SIM Jablotron.

Pomocí webové samoobsluhy můžete mimo jiné provádět tyto úkony:

 • zjistit aktuální stav alarmu
 • zajistit / odjistit alarm nebo jeho část
 • ovládat programovatelné výstupy alarmu
 • prohlížet historii událostí
 • zasílat oznámení na vybrané kontakty (SMS, E-mailem)

Podrobné informace vám rádi poskytneme a poradíme vám, jestli i váš alarm tuto službu umožňuje.

Kontaktujte naše obchodní oddělení ještě dnes!

JA-120PC Novinka od Jablotronu!

Nově nabízíme:  JA-120PC Sběrnicový PIR detektor pohybu s kamerou

Focení se adaptuje na detekovaný pohyb, což zajistí, že na snímku je vždy zaznamenána příčina poplachu. Kamera je vybavena viditelným bleskem pro záznamy ve tmě. Snímky jsou ukládány v interní paměti detektoru a dále jsou přenášeny do ústředny, odkud mohou být posílány na externí úložiště, PCO a uživatele. Detektor umí pořídit snímek i na vyžádání.

Vybrané technické parametry:

Čas přenosu snímku:  LQ do ústředny (typicky) do 20 sec. (10 sec.)

Rozlišení kamery:          LQ 320*240; HQ 640*480 bodů

Velikost snímku:             LQ/HQ (typicky) 2-10kB / 2-64kB (6kB / 35kB)

JA-120PC Sběrnicový PIR detektor pohybu s kamerou

Zabezpečte profesionálně svůj byt systémem Azor od Jablotronu!

Sada Azor obsahuje:

 • Ústřednu s komunikátorem, který umožňuje připojení na PCO nebo na mobilní telefon majitele. Azor má navíc hlasové menu pro ovládání telefonem.
 • 1 x čtečku čipů (v systému nahrazuje klasickou klávesnici)
 • 2x ovládací čip
 • 1 x prostorový detektor
 • 1 x magnetický kontakt
 • Celkovou dodávku včetně profesionálního nastavení, programování, výchozí revize a dopravy po Praze
 • Zajistíme připojení objektu na pult centralizované ochrany Jablotron (3 měsíce v ceně)

Tento moderní zabezpečovací systém navíc umožňuje on-line přístup k Vašim zařízením pomocí služby Webová samoobsluha Jablotron.

Ústředna umožňuje rozšíření až na 10 bezdrátových prvků.

Cena balíčku Azor je 14.900 Kč včetně DPH.

 
Přidat recenzi
Všechny recenze